3-я зустріч японсько-українського спільного комітету

26 листопада 2015 року  заступник директора Інституту з наукової роботи Ю.О. Ольховик прийняв участь у 3-ій зустрічі японсько-українського спільного комітету  з кооперації зусиль з подолання наслідків аварій на атомних електростанціях.

r_DSC_0304

На зустрічі українська і японська сторони обмінялися актуальною інформацією щодо сучасного стану відбудови і відродження забруднених радіоактивними викидами територій, методів дистанційного радіаційного моніторингу, надали пропозиції щодо подальшого розвитку і покращання ефективності спільних дій у подоланні наслідків аварій на ЧАЕС та АЕС «Фукушіма».

В рамках секції «Дистанційний радіаційний моніторинг і контроль радіоактивних матеріалів» Ю.О. Ольховик зробив доповідь з презентацією новітніх технічних засобів і розробок Інституту для радіаційного моніторингу навколишнього середовища та виявлення радіоактивних матеріалів.

Всі доповіді, надані представниками обох сторін, будуть розміщені на сайті Національного інституту стратегічних досліджень www.niss.gov.ua